• Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaAcasa  IndexIndex  Regulament  Cont Premium  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

    Distribuiţi
     

     [Trasnitii] # Raluca Guslicov [ Teo ]

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    [Trasnitii] # Raluca Guslicov [ Teo ]  Empty
    MesajSubiect: [Trasnitii] # Raluca Guslicov [ Teo ]    
    [Trasnitii] # Raluca Guslicov [ Teo ]  I_icon_minitimeMier 07 Noi 2012, 18:36

    Este psihiatru si e un pic... altfel. Odata intrati in cabinetul ei, pacientii nu mai au nicio sansa de recuperare. Are stil si personalitate... multipla. Cu siguranta, o recunoasteti pe “Trasnita” Teo Diliman.

    “Pasiunea pentru televiziune am descoperit-o in momentul in care mi s-a propus sa lucrez ca reporter la Tele7abc, dupa care am devenit prezentator al unei emisiuni muzicale si, intr-un an si jumatate, am ajuns sa realizez si sa prezint o emisiune in direct. Am invatat ce trebuie sa faca un redactor, un editor, un producator, un reporter, si lista continua. Ajunsesem sa stau atat de mult in televiziune, incat mama ma intreba daca e cazul sa-mi cumpere un pat pliant, sa dorm in studio, pentru ca pe acasa treceam cam rar. Dar a meritat!”, povesteste Raluca.

    “Serialul Trasnitii ocupa un loc aparte in viata mea. Acestia sunt oamenii care mi-au dat posibilitatea sa fac ce imi place cel mai tare: sa joc asa cum vreau! Imi place la nebunie personajul Teo, pentru ca rolul mi se potriveste ca o manusa. Pot sa fac ce vreau si am si scuza perfecta: “Asa e personajul! Asa mi se cere!”, spune actrita.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    [Trasnitii] # Raluca Guslicov [ Teo ]

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Cinema :: Staruri celebre-