• Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaAcasa  IndexIndex  Regulament  Cont Premium  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

    Distribuiţi
     

     Iubiri secrete - Bogdan Marchidan [Madalin]

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Iubiri secrete - Bogdan Marchidan [Madalin] Empty
    MesajSubiect: Iubiri secrete - Bogdan Marchidan [Madalin]   
    Iubiri secrete - Bogdan Marchidan [Madalin] I_icon_minitimeSam 16 Feb 2013, 16:10

    Data naşterii: 30.06.1986
    Locul naşterii: Buftea
    Zodie: Rac

    “Sunt sensibil sau mai bine zis hipersensibil, am simţul umorului şi îmi plac laudele, cu condiţia să fie argumentate. Alte caracteristici ale zodiei nu se potrivesc, şi aici mă refer la faimoasa zicală: Racul face un pas înainte şi doi înapoi. La mine, sunt 3-4 paşi înainte şi unul înapoi”

    Studii: “Am terminat liceul şi am început o facultate la care am renunţat . A fost o greşeală şi am de gând să o corectez cât mai curând”.

    Activitate profesională: “Până la rolul din Iubiri secrete am avut mai multe locuri de muncă, fiindcă am fost mereu în căutare de noi provocări. Familia mi-a fost întodeauna aproape şi m-a susţinut în orice demers. Mama este cel mai important om din viaţa mea! De-a lungul timpului, mi-a fost mamă, tată, confident, într-un cuvant, TOTUL!”

    Hobby-uri: călătoriile, muzica, jocurile video

    Bogdan este recunoscut de fani, iar reacţiile acestora sunt uneori surprinzătoare.

    “Reacţii amuzante sunt multe, de la opritul maşinilor în trafic, până la coborâtul de la etajul 7 doar ca să mă salute. Au mai fost şi alte reacţii, care li s-au părut nostime prietenilor mei, mai puţin mie. Îmi amintesc cum în primul sezon, când eram băiatul rău al serialului, o doamnă a început să strige după mine pe stradă “criminalule”, ”hoţule”, ”te dau pe mâna poliţiei”. Credeţi-mă, am fost şocat!”.

    Unul dintre cele mai plăcute momente ale muncii la “Iubiri secrete” a fost întâlnirea cu fanii, la Băneasa Shopping City. Acela a fost singurul moment în care Bogdan a avut trac. “La întâlnirea cu fanii, pentru o fracţiune de secundă m-am pierdut, în momentul când am fost aclamat.”

    “Iubiri secrete este o mare şansă de afirmare, în acest domeniu în permanenţă tânăr. Echipa de filmare a devenit deja o familie, şi asta pentru că filmăm împreună de doi ani, aproape zilnic”

    Ingredientele succesului “Iubirilor secrete” in viziunea lui Bogdan? Poveşti de dragoste, drame, trăiri şi situaţii greu de imaginat.
    Mesajul lui Bogdan pentru fani: “Vă mulţumesc din tot sufletul pentru că ne-aţi urmărit de la început şi ne-aţi fost alături. Vă doresc să aveţi parte de tot ce-i mai bun şi mai frumos pe acest pământ!”

    Iubiri secrete - Bogdan Marchidan [Madalin] 188218_335481913222440_2120536335_n


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Iubiri secrete - Bogdan Marchidan [Madalin]

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Cinema :: Staruri celebre-