• Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaAcasa  IndexIndex  Regulament  Cont Premium  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

    Distribuiţi
     

     De sărbători, Livia Taloi este la cură de slăbire!

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    De sărbători, Livia Taloi este la cură de slăbire! Empty
    MesajSubiect: De sărbători, Livia Taloi este la cură de slăbire!   
    De sărbători, Livia Taloi este la cură de slăbire! I_icon_minitimeMier 30 Dec 2015, 03:52

    De sărbători Trăsnita Livia Taloi se va rezuma doar la a gusta din bucatele tradiţionale, pentru că este la cură de slăbire: „O să inventez o salată cu miros de sarmale şi piept de curcan cu gust de cârnaţi”


    După ce a acumulat câteva kilograme în plus, Livia a luat o decizie drastică şi s-a pus pe slăbit. Actriţa a decis ca de această dată să facă totul ca la carte, aşa că şi-a luat antrenor personal şi ţine o dietă personalizată.

    „După cure ţinute de capul meu, după ce am slăbit şi m-am îngrăşat în repetate rânduri, am decis ca de data asta să o fac ca la carte şi să mă ţin de treabă. Am avut norocul s-o întâlnesc pe Adriana Flamând, care mi-a devenit instructor personal. Tot ea a fost cea care mi-a recomandat şi o dietă”, mărturişeşte Livia.

    De când a declarat război kilogramelor în plus, actriţa nu s-a înfometat, aşa cum fac majoritatea tinerelor care ţin o cură de slăbire, care promite să facă minuni peste noapte.

    „Uimitor este că de data asta am slăbit mâncând de cinci ori pe zi. Trei mese principale şi două gustări şi am reînvăţat să beau apă. Am mâncat cam tot ce are nevoie organismul: carbohidraţi, proteine, vitamine şi minerale, dar am eliminat pâinea, prăjelile şi zahărul. Este foarte important cum combinăm toate aceste lucruri. Am fost cuminte, am ascultat şi în fiecare dimineaţă merg la sală şi fac sport cu Adriana”, spune Trăsnita.

    Efortul Liviei nu a fost în zadar, pentru că rezultatele nu s-au lăsat prea mult aşteptate. În două luni de dietă şi mişcare zilnică, actriţa a reuşit să slăbească 8 kilograme, şi-a tonifiat corpul şi arată trăsnet.

    Antrenoarea Liviei, Adriana Flamând, are numai cuvinte de laudă la adresa elevei sale, despre care spune că este „extraordinar de silitoare”. „Livia nu a lipsit nici o zi de la sală. A demonstrat că dacă vrei se poate. Deşi antrenamentele sunt destul de dure, Livia nu se plânge niciodată. Nu există „nu pot” în vocabularul ei. Respectă la gram dietele şi este foarte conştiincioasă şi ambiţioasă”, spune Adriana Flamând, campioană naţională la culturism şi fitness.

    Deşi recunoaşte că-i va fi greu să se abţină de la toate bunătăţile care se vor regăsi pe masă de sărbători, frumoasa brunetă spune că va continua să ţină dietă.

    „De sărbători o să inventez o salată cu miros de sarmale şi piept de curcan cu gust de cârnaţi. Glumesc! Se pare că am voie să mănânc din bucatele de Crăciun, dar cu măsură”, mărturiseşte Livia, care anul acesta îl roagă pe Moş Crăciun să-i reînnoiască garderoba, pentru că hainele pe care le are acum îi sunt cam mari.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    De sărbători, Livia Taloi este la cură de slăbire!

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Cinema :: Trăsniţii :: Actori şi personaje :: Ema-