• Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaAcasa  IndexIndex  Regulament  Cont Premium  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

    Distribuiţi
     

     Eugenia Şerban joacă pentru prima dată într-un sitcom de comedie.

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Eugenia Şerban joacă pentru prima dată într-un sitcom de comedie.  Empty
    MesajSubiect: Eugenia Şerban joacă pentru prima dată într-un sitcom de comedie.    
    Eugenia Şerban joacă pentru prima dată într-un sitcom de comedie.  I_icon_minitimeMier 30 Dec 2015, 15:53

    Este una dintre cele mai talentate actriţe din România, iar frumuseţea ei te cucereşte imediat. Elegantă şi sofisticată, Eugenia Şerban este mereu o prezenţă plăcută, de care te îndrăgosteşti iremediabil.

    Este pentru prima oară în cariera sa, când Eugenia va juca într-un sitcom de comedie.
    „Este altceva. Nu pot să spun că este alt fel de actorie, pentru că până la urmă meseria este aceeaşi, dar, da, este diferit faţă de ce am făcut în celelalte seriale”, a declarat Eugenia.

    Deşi trecerea de la dramă la comedie nu a fost uşoară, actriţa s-a acomodat repede cu stilul Trăsniţilor.
    “Noi suntem un colectiv foarte unit, avem o evoluţie pe care ea a observat-o de-a lungul timpului şi s-a integrat foarte bine, pentru că este o fire deschisă şi sociabilă”, a spus Grig Chiroiu.

    “Noi ne ştim de foarte mulţi ani. Eu am mai lucrat cu Grig în urmă cu aproape 15 ani, la un alt post de televiziune. Atmosfera pe platourile de filmare este incredibilă, foarte frumoasă. Este o atmosferă cu care eu sunt obişnuită. Chiar dacă am jucat dramă, la filmări este cam la fel, pentru că noi actorii suntem oameni tonici, în general, şi facem ca atmosfera să fie frumoasă şi plăcută la lucru, chiar dacă, după ce se dă motor, curg lacrimi”, a adăugat actriţa.

    Colaborarea a început firesc. Trăsniţi căutau o actriţă care să interpreteze rolul “Isabela Bunea”, “Bella” cum îi spun personajele în sitcom, iar Eugenia a fost prima opţiune. “Acest rol i-a fost dedicat Eugeniei, în sensul că noi căutam o şefă de agenţie de publicitate, care să fie o doamnă elegantă şi sexi, dar care să impună respect în acelaşi timp. Eugenia Şerban a întrunit toate aceste calităţi”, a declarat Grig.

    Cât despre noul ei rol, actriţa a mărturisit că: “N-am fost niciodată şefă de agenţie de publicitate şi nici curtată atât de tare de toţi bărbaţii din jurul meu. De aici se vor naşte toate poveştile şi hazul întâlnirilor mele cu celelalte personaje din Trăsniţii.Bella este o tipă simpatică şi asta este foarte important. Sper să fie o surpriză plăcută pentru telespectatori, să mă vadă într-o altă abordare actoricească decât cea cu care s-au obişnuit”, a încheiat Eugenia.

    ***

    Despre Eugenia Şerban
    Eugenia Şerban a absolvit Universitatea de Artă Teatrală şi Cinematografică, secţia Actorie, la clasa profesorului Ioan Cojar. Şi-a făcut debutul actoricesc cu rolul “Titina”, în filmul “Train de vie”, a lui Radu Mihăileanu, iar după absolvire s-a angajat la Teatrul de Stat din Turda. A urmat apoi o colaborare cu Teatrul Evreiesc de Stat din Bucureşti şi ulterior cu teatrul “Excelsior”.
    În 1990, Eugenia Şerban a intrat în televiziune şi a prezentat primul Videomagazin duminical, alături de Cristian Ţopescu, Ioana Bogdan şi Eugen Dumitru.

    De-a lungul carierei sale, Eugenia a jucat în nenumărate piese de teatru, producţii cinematrografice şi de televiziune. Ultimul proiect actoricesc a fost serialul “Iubiri secrete”, în care a jucat rolul Zuleyei, o femeie puternică, răzbunatoare, trecută prin multe greutăţi.

    Sursa PrimaTV


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Eugenia Şerban joacă pentru prima dată într-un sitcom de comedie.

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Cinema :: Trăsniţii :: Actori şi personaje :: Bella-