• Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaAcasa  IndexIndex  Regulament  Cont Premium  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

    Distribuiţi
     

     Raluca Guslicov, aka Teo de la "Trăsniţii", s-a apucat de cântat!

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Raluca Guslicov, aka Teo de la "Trăsniţii", s-a apucat de cântat! Empty
    MesajSubiect: Raluca Guslicov, aka Teo de la "Trăsniţii", s-a apucat de cântat!   
    Raluca Guslicov, aka Teo de la "Trăsniţii", s-a apucat de cântat! I_icon_minitimeMier 09 Mar 2016, 20:05

    E talentată, frumoasă şi tare carismatică. Teo, psihologul un pic altfel, din serialul "Trăsniţii", s-a apucat de cântat. Şi o face foarte bine! Noi am surprins-o în studioul de înregistrări, repetând de zor. Ce-a ieşit, vedeţi chiar acum.

    Este psiholog de profesie şi, odată intraţi în cabinetul ei, pacienţii nu mai au nicio şansă de recuperare. Cu siguranţă, aţi recunoscut-o deja pe "trăsnita" Teo Diliman.

    Mai nou, actriţa Raluca Guslicov strecoară orele de canto printre cele petrecute la filmările pentru cel mai longeviv sitcom din lume.

    Pe Raluca am suprins-o în toiul repetiţiilor. Trebuie să muncească din greu pentru că, în doar o săptămână, va avea o primă întâlnire cu fanii.

    Treabă multă, da, pentru că mă pregătesc pentru concertul de pe 18 februarie, e adevărat că am o repetiţie undeva la Baloteşti de ziua îndrăgostiţilor, un restaurant frumos. E e înăuntru concertul şi nu cânt în aer liber.

    A cochetat de-a lungul timpului cu muzica, dar n-a fost să fie... până acum.

    Acum am senzaţia aceea minunată aş spune că e să fie pentru că anul trecut am intrat într-un loc frumos, într-un loc în care se cânta muzică populară şi recunosc că până la acel moment nu prea stăteam în preajma-i.

    Atunci când nu filmează pentru "Trăsniţii", sau când nu joacă într-o piesă de teatru, Raluca este la repetiţii şi cântă de zor.
    E foarte ascultătoare şi colaborez foarte bine cu ea pentru că, în afara faptului că este receptivă, are şi foarte multe idei bune.

    Mi-ar plăcea foarte mult să intru zdravăn pe această piaţă, nu numai pe partea această de populară ci şi pe partea de uşoară pentru că am cântat până acum cover-uri, am cântat muzică uşoară şi mai veche şi nouă.

    Raluca nu a uitat însă de prima sa iubire... actoria şi nici de frumoasa familie de la "Trăsniţii".

    Pentru că ieri a fost ziua lui Grig, producătorul nostru de la Trăsniţii şi aş vrea să îi doresc tot binele din lume şi să ne aibă în preajmă mult timp de acum încolo.

    Concertul de pe 18 februarie este o mare provocare pentru Raluca. Îl aşteaptă de mult timp, dar nu şi-a pierdut niciodată răbdarea.

    E adevărat că ar trebui un pic mai repede acum, dar răbdare răbdare avea domnul Ghiţă o vorbă , regizor la teatrul unde joc, la teatrul Constantin Tănas,e avea o replică “Răbdrare Guslicov, răbdare”. Aasta când am intrat în teatru, după 10 ani, la fel: “Rrăbdare, răbdare, Guslicov”. Domnul Chiţu, o dată am înţeles, o dată la început da, dar acum chiar aşa, recunosc că este necesară răbdarea şi că fiecare lucru se întâmplă atunci când trebuie să se întâmple.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Raluca Guslicov, aka Teo de la "Trăsniţii", s-a apucat de cântat!

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Cinema :: Trăsniţii :: Actori şi personaje :: Teo-