Laura Cosoi este INSARCINATA? Afla daca va deveni mama și daca se marita chiar din gura ei Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

  • Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaIndexRegulamentCont PremiumUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

    Distribuiţi
     

     Laura Cosoi este INSARCINATA? Afla daca va deveni mama și daca se marita chiar din gura ei

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Laura Cosoi este INSARCINATA? Afla daca va deveni mama și daca se marita chiar din gura ei Empty
    MesajSubiect: Laura Cosoi este INSARCINATA? Afla daca va deveni mama și daca se marita chiar din gura ei   
    Laura Cosoi este INSARCINATA? Afla daca va deveni mama și daca se marita chiar din gura ei EmptyMier 13 Feb 2013, 16:51

    Laura Cosoi (30 ani) a vorbit deschis despre povestea de iubire pe care o traiește alaturi de Cosmin Curticapean (36 ani) și despre planurile de viitor pe care le au impreuna, marți, in emisiunea "Happy Hour" de la Pro TV.
    Laura Cosoi infirmat zvonurile aparute in presa, conform carora se pregatește sa se casatoreasca și sa devina mama.
    "Am venit doi inapoi din vacanța, eu și iubitul meu. A fost prima vacanța impreuna și a fost ca un vis. Il iubesc pe Cosmin! Este o relație in adevaratul sens al cuvantului. Ne dorim sa mearga totul intre noi. Legat de Andrei (n.r.- Smiley) totul s-a terminat, a fost o relație foarte frumoasa, am imparțit foarte multe lucruri bune, la un moment dat și rele.

    M-am indragostit treptat. Il știu pe Cosmin de 10 ani, cand eram in București și dadeam probele pentru La Bloc. Am pastrat o relație de prietenie și nu am avut pana acum nicio relație apropiata. Cred ca a fost bine ca ne-am intalnit intr-un moment bun și totul s-a așezat perfect.

    Nu m-a cerut de soție! Luam totul treptat , nu facem ceva pe repede inainte, doar ca sa bifam o casatorie. Ne gandim insa ca vom avea o familie impreuna", a spus Laura Cosoi.

    Laura Cosoi și Cosmin Curticapean formeaza un cuplu de cateva luni. Cei doi s-au cuplat la scurt timp dupa ce blonda s-a desparțit de Smiley.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Laura Cosoi este INSARCINATA? Afla daca va deveni mama și daca se marita chiar din gura ei

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Media şi noutăţi :: Ştiri din întreaga lume-