Vestea că Paul Walker a MURIT a circulat pe INTERNET cu o zi înainte de producerea ACCIDENTULUI   Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

  • Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaIndexRegulamentCont PremiumUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

    Distribuiţi
     

     Vestea că Paul Walker a MURIT a circulat pe INTERNET cu o zi înainte de producerea ACCIDENTULUI

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Vestea că Paul Walker a MURIT a circulat pe INTERNET cu o zi înainte de producerea ACCIDENTULUI   Empty
    MesajSubiect: Vestea că Paul Walker a MURIT a circulat pe INTERNET cu o zi înainte de producerea ACCIDENTULUI    
    Vestea că Paul Walker a MURIT a circulat pe INTERNET cu o zi înainte de producerea ACCIDENTULUI   EmptyJoi 05 Dec 2013, 18:46

    Vestea că Paul Walker a MURIT a circulat pe INTERNET cu o zi înainte de producerea ACCIDENTULUI

    După ce cu doar o zi înainte, pe retelele de socializare a circulat o gluma macabră ce anunţa moartea lui Paul Walker, într- un accident rutier, actorul din “The Fast and The Furious” s-a stins din viaţă.

    El se afla în maşina unui prieten, pe scaunul din dreapta, când acesta a pierdut controlul volanului şi a intrat într-un stâlp din Los Angeles. Automobilul a ars ca o torţă.

    Potrivit justjared.com, pe reţele de socializare s-a anunţat moartea actorului în Southern California, iar la doar câteva ore după ce reprezentanţii lui Paul Walker au dezminţit informaţia s-a produs nenorocirea. Fanii actorului au crezut în prima fază că anunţul care anunţa că maşina în care era a explodat este tot o glumă macabra, însă purtătorul de cuvânt al actorului a confirmat informaţia.

    Mai mult, chiar actorul însuşi şi-a prevăzut cumva, în mod inconştient, sfârşitul tragic. Paul Walker a scris, într-unul din mesajele de pe pagina sa de Facebook: "Dacă într-una din zile viteza mă va ucide, nu mă plângeţi, pentru că eu atunci am zâmbint", anunţă Daily Mail.
    Potrivit jurnaliștilor britanici, polițiștii americani care au anaşizaz urmele de la locul accidentului, chiar au descoperit pe asfalt urme de cauciuc care arată că cei doi ar fi făcut cascadorii cu mașina pe stradă în momentul producerii tragediei.

    Sursa: Evz.ro


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
    [RLA] # Robeeh
    Utilizator Premium
    [RLA] # Robeeh
    #1
    Mesaje : 366
    Vestea că Paul Walker a MURIT a circulat pe INTERNET cu o zi înainte de producerea ACCIDENTULUI   Empty
    MesajSubiect: Re: Vestea că Paul Walker a MURIT a circulat pe INTERNET cu o zi înainte de producerea ACCIDENTULUI    
    Vestea că Paul Walker a MURIT a circulat pe INTERNET cu o zi înainte de producerea ACCIDENTULUI   EmptyJoi 05 Dec 2013, 22:15

    asta e, rip.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    Boggy
    Membru
    Boggy
    No Member Title
    Mesaje : 5
    Vestea că Paul Walker a MURIT a circulat pe INTERNET cu o zi înainte de producerea ACCIDENTULUI   Empty
    MesajSubiect: Re: Vestea că Paul Walker a MURIT a circulat pe INTERNET cu o zi înainte de producerea ACCIDENTULUI    
    Vestea că Paul Walker a MURIT a circulat pe INTERNET cu o zi înainte de producerea ACCIDENTULUI   EmptySam 07 Dec 2013, 00:37

    Ar fii multe de spus despre el,o adevarata legenda.Am crescut pe filme ca Minus 30 de grade,fast and furious...Cand am aflat asta m-am simtit ca si cum am fost lovit in fata de un fier de calcat..Va spun sincer ca am plans,eu care nu prea plang la multe lucruri,dar am fost pur si simplu devastat.La inceput nu am crezut,pur si simplu nu acceptam sa cred ca e mort.

    A fost un om bun,care s-a dus prea repede,dar cum spunea si Vin Diesel : "Cerul a mai castigat un inger!" .
    Fa drift si acolo sus ,Paul!

    Ride or Die!R.I.P!


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    Continut sponsorizat
    Vestea că Paul Walker a MURIT a circulat pe INTERNET cu o zi înainte de producerea ACCIDENTULUI   Empty
    MesajSubiect: Re: Vestea că Paul Walker a MURIT a circulat pe INTERNET cu o zi înainte de producerea ACCIDENTULUI    
    Vestea că Paul Walker a MURIT a circulat pe INTERNET cu o zi înainte de producerea ACCIDENTULUI   Empty



    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
     

    Vestea că Paul Walker a MURIT a circulat pe INTERNET cu o zi înainte de producerea ACCIDENTULUI

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Media şi noutăţi :: Ştiri din întreaga lume-