• Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaAcasa  IndexIndex  Regulament  Cont Premium  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

    Distribuiţi
     

     [TEST] Ce vreţi de la viaţă?

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    GriMMjOw
    Membru
    GriMMjOw
    BiniDiTat
    Mesaje : 184
    [TEST] Ce vreţi de la viaţă? Empty
    MesajSubiect: [TEST] Ce vreţi de la viaţă?   
    [TEST] Ce vreţi de la viaţă? I_icon_minitimeDum 09 Feb 2014, 15:51

    Voi stiti ce vreti de la viata?

    Eu tot stau si ma gandesc si incerc sa imi pun gandurile in ordine, sa aflu ce imi doresc, pe ce cale sa merg, ce sa fac in viata asta dar nu reusesc.

    Nu am o meserie anume care sa imi placa, nu stiu la ce facultate as putea da.Nu am un vis pe care sa il urmez astept sa vad ce ziceti si voi <3
    Am aici si un test Ce vrei de la viata?

    Eu: Stii exact ce vrei de la viata. Esti constient/a atat de limitele pe care le ai, precum si de calitatile cu care ai fost inzestrat/a. Experientele pe care le-ai trait te-au ajutat sa inveti cum sa faci fata unor situatii mai delicate si cum sa rezolvi eventualele probleme ce apar. Actionezi in asa fel incat sa ai succes in tot ceea ce faci si sa-ti indeplinesti dorintele mult visate.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    [TEST] Ce vreţi de la viaţă? Empty
    MesajSubiect: Re: [TEST] Ce vreţi de la viaţă?   
    [TEST] Ce vreţi de la viaţă? I_icon_minitimeLun 24 Feb 2014, 23:23

    Ai tendinta sa-ti vezi viata ca pe un film, sa visezi la cum ar putea fi ea, dar sa nu faci totul pentru a-ti indeplini visele. Daca nu te vei stradui, nu vei obtine nimic in viata. Idealismul e bun doar intr-o anumita masura. Chiar daca ceea ce ti se intampla nu este asa cum ai visat, accepta-ti viata si traieste-o din plin.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
    oRion*
    Utilizator Premium
    oRion*
    Suflet de barbat.
    Mesaje : 307
    [TEST] Ce vreţi de la viaţă? Empty
    MesajSubiect: Re: [TEST] Ce vreţi de la viaţă?   
    [TEST] Ce vreţi de la viaţă? I_icon_minitimeMar 25 Feb 2014, 09:47

    Ai tendinta sa-ti vezi viata ca pe un film, sa visezi la cum ar putea fi ea, dar sa nu faci totul pentru a-ti indeplini visele. Daca nu te vei stradui, nu vei obtine nimic in viata. Idealismul e bun doar intr-o anumita masura. Chiar daca ceea ce ti se intampla nu este asa cum ai visat, accepta-ti viata si traieste-o din plin.

    Majoritatea variantelor de raspuns nu coincid cu ceea ce vroiam eu sa raspund ,dar ma rog.

    P.S : Iti dau un sfat. Nu te gandii la viitor ca si cum ai depinde de el.Tu depinzi de momentul actual,daca-l traiesti sau daca nu-l traiesti e problema ta.Poti sa iti faci planuri cu miile,a 2a zi poate da tiru peste tine si ti-ai pierdut timp pretios pe care il puteai petrece cu familia,cei mai buni prieteni s.a.m.d


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    Gaby
    Hall of fame
    avatar
    Manager SA:MP
    Mesaje : 842
    [TEST] Ce vreţi de la viaţă? Empty
    MesajSubiect: Re: [TEST] Ce vreţi de la viaţă?   
    [TEST] Ce vreţi de la viaţă? I_icon_minitimeMar 25 Feb 2014, 14:14

    Interesant testu, l-am facut si eu


    Ai tendinta sa-ti vezi viata ca pe un film, sa visezi la cum ar putea fi ea, dar sa nu faci totul pentru a-ti indeplini visele. Daca nu te vei stradui, nu vei obtine nimic in viata. Idealismul e bun doar intr-o anumita masura. Chiar daca ceea ce ti se intampla nu este asa cum ai visat, accepta-ti viata si traieste-o din plin.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    Continut sponsorizat
    [TEST] Ce vreţi de la viaţă? Empty
    MesajSubiect: Re: [TEST] Ce vreţi de la viaţă?   
    [TEST] Ce vreţi de la viaţă? I_icon_minitime



    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
     

    [TEST] Ce vreţi de la viaţă?

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Timp liber :: Cafenea-