MARELE REGRET al lui Catalin Botezatu. Femeia pentru care ar fi renuntat la burlacie Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

  • Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaIndexRegulamentCont PremiumUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

    Distribuiţi
     

     MARELE REGRET al lui Catalin Botezatu. Femeia pentru care ar fi renuntat la burlacie

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    MARELE REGRET al lui Catalin Botezatu. Femeia pentru care ar fi renuntat la burlacie Empty
    MesajSubiect: MARELE REGRET al lui Catalin Botezatu. Femeia pentru care ar fi renuntat la burlacie   
    MARELE REGRET al lui Catalin Botezatu. Femeia pentru care ar fi renuntat la burlacie EmptyDum 23 Feb 2014, 12:11

    Pentru designerul Cătălin Botezatu, Constanţa şi, mai ales Mamaia, a fost întotdeauna a doua lui casă. Marea reprezintă pentru Bote foarte multe lucruri dar, în mod special, înseamnă două cuvinte: Tania Budi.

    O femeie sensibilă, pe care ar recunoaşte-o cu ochii închişi, dintre zeci de mii de femei, este descrierea făcută de Cătălin Botezatu pentru Tania Budi, scrie atitudineaonline.ro.

    Designerul nu s-a sfiit să recunoască că şi-ar fi dorit să întemeieze o familie cu frumoasa constănţeancă, însă experienţa şi maturitatea nu i-au dat “voie” s-o ceară în căsătorie.

    “Tania este una dintre puţinele femei cu care mi-aş fi dorit să-mi întemeiez o familie şi să am un copil. Dar n-am cerut-o în căsătorie. N-am cerut pe nimeni în căsătorie. De ce? Pentru că trebuie să fie asumată această cerere şi pentru că, din păcate, experienţa şi maturitatea mă fac să am foarte multă verticalitate şi să fiu foarte selectiv. Am pus mereu foarte mult aceste lucruri în balanţă”, ne-a mai spus Botezatu.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    MARELE REGRET al lui Catalin Botezatu. Femeia pentru care ar fi renuntat la burlacie

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Media şi noutăţi :: Ştiri din întreaga lume-