Gestul extraordinar facut de Gigi Becali din puscarie Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

  • Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaIndexRegulamentCont PremiumUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

    Distribuiţi
     

     Gestul extraordinar facut de Gigi Becali din puscarie

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Gestul extraordinar facut de Gigi Becali din puscarie Empty
    MesajSubiect: Gestul extraordinar facut de Gigi Becali din puscarie   
    Gestul extraordinar facut de Gigi Becali din puscarie EmptyDum 23 Feb 2014, 18:12

    Abia dupa trei luni de la aflarea teribilei vesti, parintii ei, oameni extrem de sarmani, au reusit sa o inmormanteze. In urma raman insa trei orfani de mama, pe care ii va creste statul, pentru ca tatal nu-i vrea.

    Aproape o suta de oameni s-au rugat sambata la biserica pentru linistea Manuelei, tanara de 20 de ani care i-a impresionat pe romanii de pretutindeni. La Paris, ai nostri au facut toate demersurile pe langa ambasada pentru a face posibila repatrierea trupului iar Gigi Becali a platit transportul si inmormantarea.

    “Nu pleaca de bine. A plecat sa-si creasca copiii, va dati seama. Te doare sufletul. Ce poti sa vezi decat o amaraciune? Am si eu baiatul plecat si ma culc plangand seara de seara“, a spus o femeie.

    Parintii tinerei astepta acum procesul si spera ca principalul suspect va fi pedepsit .

    “As vrea sa vina timpul inapoi, sa o mai revad o data. Dar nu se mai poate. Mi s-a spus ca o sa ma cheme la judecata si o sa-mi trimita acasa o scrisoare si sa ma duc sa vad cum il judeca“, a spus tatal femeii.

    In urma Manuelei raman trei copii. O fetita era data deja in grija statului, inainte ca ea sa plece din tara. Ceilalti doi au ramas initial in casa bunicilor insa tatal lor a venit si i-a luat. In mai putin de o luna si-a dat seama ca nu isi permite sa ii creasca.

    “I-am dat la centru. De bine, de rau are o spalare, o mancare, o ingrijire. Poate, pe parcurs, si o gradinita si-o scoala si asta e. Cand imi voi face si eu situatia ii luam inapoi“, a spus tatal copiilor.

    Individul care a ucis-o pe femeie a povestit, pe parcursul audierilor, ca tocmai fusese concediat. Nebun de furie, si-a spus ca va lua viata primei persoane care ii va aparea in cale.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Gestul extraordinar facut de Gigi Becali din puscarie

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Media şi noutăţi :: Ştiri din întreaga lume-