Obisnuiti-va ca suntem o forta! Jucam asa si nu vom avea nicio problema cu nimeni! Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

  • Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaIndexRegulamentCont PremiumUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

    Distribuiţi
     

     Obisnuiti-va ca suntem o forta! Jucam asa si nu vom avea nicio problema cu nimeni!

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Obisnuiti-va ca suntem o forta! Jucam asa si nu vom avea nicio problema cu nimeni! Empty
    MesajSubiect: Obisnuiti-va ca suntem o forta! Jucam asa si nu vom avea nicio problema cu nimeni!   
    Obisnuiti-va ca suntem o forta! Jucam asa si nu vom avea nicio problema cu nimeni! EmptyLun 24 Feb 2014, 22:49

    Reghecampf are un singur regret dupa meciul cu Chiajna, ca nu a dat mai multe goluri.
    Steaua a marcat din nou de patru ori cu Chiajna, dar Reghe e suparat ca Stanciu a ratat un penalty.

    "Am aratat ca avem valoare. Cred ca scorul trebuia sa fie altul, am avut multe sanse, am ratat si un 11 metri. As fi vrut sa marcam cat mai multe goluri."

    "Asa cum am spus-o de multe ori, echipa are valoare si creste de la meci la meci. Stanciu a ratat un gol frumos, dar pacat ca a ratat un 11 metri. Trebuia sa fiu inspirat, sa pun pe altcineva. Keseru era in teren.

    "Jucam cu cei mai buni jucatori pe care ii avem la dispozitie. Daca nu castigam in seara asta, nu mai conta meciul cu Dinamo.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Obisnuiti-va ca suntem o forta! Jucam asa si nu vom avea nicio problema cu nimeni!

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Media şi noutăţi :: Sport-