Un DIAMANT in tara saracilor: "Nu stiu cum a venit in Liga I Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

  • Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaIndexRegulamentCont PremiumUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

    Distribuiţi
     

     Un DIAMANT in tara saracilor: "Nu stiu cum a venit in Liga I

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Un DIAMANT in tara saracilor: "Nu stiu cum a venit in Liga I Empty
    MesajSubiect: Un DIAMANT in tara saracilor: "Nu stiu cum a venit in Liga I   
    Un DIAMANT in tara saracilor: "Nu stiu cum a venit in Liga I EmptyLun 24 Feb 2014, 23:03

    Un DIAMANT in tara saracilor: "Nu stiu cum a venit in Liga I, e peste jucatorii de la Barcelona si Real!" Cine e noua senzatie din campionat

    Contra a facut scandal dupa egalul cu Brasov, din prima etapa a returului din 2014.

    Petrolul a fost egalata in prelunguri dupa un penalty acordat de arbitrul asistent, fiind prima decizie importanta luata de arbitrii asistenti, dupa marirea numarului de arbitrii de la 3 la 5.

    Jocul Petrolului a fost comentat si de fostul sef de la LPF:

    "Puteau castiga usor ploiestenii, dar asa este in fotbal. Zicu si Mutu mi se par foarte greoi. Mutu nu a jucat rau, dar este destul de greoi. Varsta nu iarta pe nimeni. Petrolul nu are jucator de ultima pasa, de pasa finala. Mutu este plimbat de pe stanga pe dreapta, fara sa primeasca o minge buna de gol.

    Alcenat este intre primii trei-patru fundasi ai Europei. Este peste fundasii de la Real Madrid si Barcelona, este cel mai bun fundas din lume, e jucator de bani multi. Cum o fi venit in Romania nu stiu", a comentat Dragomir la Dolce Sport.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Un DIAMANT in tara saracilor: "Nu stiu cum a venit in Liga I

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Media şi noutăţi :: Sport-