Un român A CÂŞTIGAT O SUMĂ FABULOASĂ, dar CASELE DE PARIURI REFUZĂ SĂ PLĂTEASCĂ ! Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

  • Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaIndexRegulamentCont PremiumUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

    Distribuiţi
     

     Un român A CÂŞTIGAT O SUMĂ FABULOASĂ, dar CASELE DE PARIURI REFUZĂ SĂ PLĂTEASCĂ !

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Un român A CÂŞTIGAT O SUMĂ FABULOASĂ, dar CASELE DE PARIURI REFUZĂ SĂ PLĂTEASCĂ ! Empty
    MesajSubiect: Un român A CÂŞTIGAT O SUMĂ FABULOASĂ, dar CASELE DE PARIURI REFUZĂ SĂ PLĂTEASCĂ !   
    Un român A CÂŞTIGAT O SUMĂ FABULOASĂ, dar CASELE DE PARIURI REFUZĂ SĂ PLĂTEASCĂ ! EmptyDum 02 Mar 2014, 12:20

    In vara trecuta, un tanar roman a alcatuit mai multe bilete si le-a depus la 3 case de pariuri. A CASTIGAT o SUMA FABULOASA 300.000 de euro.

    Claudiu Lefter s-a dus apoi sa-si ridice castigul, dar s-a lovit de raspunsul halucinant al reprezentantilor caselor de pariuri: “NU PUTEM SA VA DAM BANII pentru ca MECIURILE au fost ARANJATE. Va vom demonstra acest lucru!”.

    A DAT IN JUDECATA CASELE SE PARIURI

    Dupa mai multe luni in care a batut la usile caselor, mereu primind acelasi raspuns, timisoreanul s-a decis SA DEA IN JUDECATA CASELE DE PARIURI.

    “Mi-am verificat biletele si s-au dovedit ca sunt castigatoare. Am castigat o suma de aproximativ 300.000 de euro. Cand am fost sa-mi ridic banii de la CASELE DE PARIURI, acestea au invocat faptul ca meciurile sunt suspecte de ARANJAMENTE si ca o sa deschida o ancheta ca sa demonstreze chestia asta”, a declarat Lefter.

    Claudiu Lefter, un impatimit al pariurilor, castiga in fiecare luna cateva mii de euro la casele de pariuri. Timisoreanul sustine ca acesta este principalul motiv pentru care CASELE DE PARIURI REFUZA SA-L PLATEASCA!

    Sursa stiri.rol.ro


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Un român A CÂŞTIGAT O SUMĂ FABULOASĂ, dar CASELE DE PARIURI REFUZĂ SĂ PLĂTEASCĂ !

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Media şi noutăţi :: Ştiri din întreaga lume-