Incredibil! Ce se intampla cu Denisa Manelista dupa ce a anuntat ca e inca virgina Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

  • Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaIndexRegulamentCont PremiumUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

    Distribuiţi
     

     Incredibil! Ce se intampla cu Denisa Manelista dupa ce a anuntat ca e inca virgina

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Incredibil! Ce se intampla cu Denisa Manelista dupa ce a anuntat ca e inca virgina Empty
    MesajSubiect: Incredibil! Ce se intampla cu Denisa Manelista dupa ce a anuntat ca e inca virgina   
    Incredibil! Ce se intampla cu Denisa Manelista dupa ce a anuntat ca e inca virgina EmptyMar 04 Mar 2014, 23:35

    Interpreta de muzica de petrecere are mare trecere la sexul puternic, mai ales de cand a marturisit la emisiunea WOWbiz ca este inca virgina.

    Denisa Raducu este o raritate in showbiz. Artista in varsta de 24 de ani este foarte sexy, se imbraca provocator si are o multime de admiratori, dar sustine ca deocamdata nu a trait prima noapte de iubire. Blonda este virgina, dupa cum a declarat de curand la WOWbiz, cel mai tare show nocturn de divertisment, si nu se sfieste sa spuna ca, momentan, nu-si doreste sa aiba o relatie, concentrandu-se pe cariera muzicala.

    Ei bine, dupa ce a devoalat ca este inca fecioara, s-a declansat o nebunie. Impresarul solistei nu mai este contactat telefonic doar pentru propuneri de spectacole, ci si de domni interesati sa se insoare cu Denisa.

    “Nu stiu ce se intampla, probabil ca e in aer “microbul” casniciei ca, de cand a inceput 2014, ma tot cer fanii in casatorie. In SUA, chiar in restaurantul lui Cristi Borcea mi-a facut aceasta propunere un domn mai in varsta, iar de cand m-am intors in tara, cererile s-au indesit. Mai mult, de cand am marturisit ca nu am avut inca parte de o noapte de dragoste, pe langa propuneri de concerte, curg in valuri cererile in casatorie. In primele zile am fost chiar socata, nu mi-a venit sa cred”, a declarat vedeta pentru WOWbiz.ro.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Incredibil! Ce se intampla cu Denisa Manelista dupa ce a anuntat ca e inca virgina

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Media şi noutăţi :: Ştiri din întreaga lume-