Vrea sa revina pe scena, dar refuza oferte pe banda rulanta!  Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

  • Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaIndexRegulamentCont PremiumUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

    Distribuiţi
     

     Vrea sa revina pe scena, dar refuza oferte pe banda rulanta!

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Vrea sa revina pe scena, dar refuza oferte pe banda rulanta!  Empty
    MesajSubiect: Vrea sa revina pe scena, dar refuza oferte pe banda rulanta!    
    Vrea sa revina pe scena, dar refuza oferte pe banda rulanta!  EmptyMier 05 Mar 2014, 11:27

    Dupa bataia primita de la impresarul si iubitul sau, Marcel Prodan, Alexandra Stan si-a crescut tariful, fiind convinsa ca va rupe piata. Acum, ea cere 2000 de euro pentru a sustine un recital, motiv pentru care organizatorii nu se bat pe ea.

    Milioane de romani au urmarit cu sufletul la gura drama prin care a trecut Alexandra Stan. In vara anului trecut, artista aparea la televizor cu fata tumefiata de lovituri. Pe atunci, solista marturisea cu lacrimi in ochi ca a fost batuta cu bestialitate de iubitul si impresarul sau, Marcel Prodan, pe care l-a si dat in judecata.

    O perioada, Alexandra nu a iesit din casa si a mers saptamanal la psiholog. Astazi, frumoasa blondina a trecut peste drama prin care a trecut si isi vede mai departe de viata.

    Ba, mai mult, a decis sa se relanseze in muzica. A inregistrat cateva melodii, a filmat si un videoclip, insa nu a reusit sa “sparga” topurile muzicale, asa cum o facea pana acum.

    De altfel, cantareata nu se poate lauda cu faptul ca are multe concerte. Nu pentru ca nu ar fi apreciata, ci pentru ca tariful pe care il percepe este mult prea mare: “Am vrut sa o chem pe Alexandra Stan la un spectacol, insa am renuntat pe ultima suta de metri. Mare mi-a fost uimirea atunci cand impresarul ei mi-a spus ca percepe 2000 de euro pentru un recital. Am ramas fara cuvinte. La banii astia iau doi artisti cu notorietate“, a declarat un organizator de spectacole, pentru CANCAN.ro.

    Sursa cancan.ro


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Vrea sa revina pe scena, dar refuza oferte pe banda rulanta!

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Media şi noutăţi :: Ştiri din întreaga lume-