Mihai Petre, detalii dramatice despre inceputul relatiei cu Elwira Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

  • Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaIndexRegulamentCont PremiumUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

    Distribuiţi
     

     Mihai Petre, detalii dramatice despre inceputul relatiei cu Elwira

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Mihai Petre, detalii dramatice despre inceputul relatiei cu Elwira Empty
    MesajSubiect: Mihai Petre, detalii dramatice despre inceputul relatiei cu Elwira   
    Mihai Petre, detalii dramatice despre inceputul relatiei cu Elwira EmptyDum 09 Mar 2014, 13:28

    Apreciatul jurat de la “Romanii au talent” recunoaste ca la inceputul relatiei cu Elwira, actuala lui sotie, s-au descurcat foarte greu cu banii.

    Intr-un interviu spectaculos acordat revistei Formula AS, Mihai Petre, dansator de renume, in prezent jurat la emisiunea “Romanii au talent”, de la PRO TV, dezvaluia inceputurile relatiei lui cu Elwira, actuala lui sotie. De dragul ei, Mihai a stat chiar un an intreg in Polonia, tara de origine a Elwirei, intr-o lume straina.“Anul acela petrecut in Polonia a fost foarte dificil pentru mine, fiindca nu cunosteam pe nimeni, locuiam singur cuc intr-un apartament… Practic, nu faceam altceva decat sa merg de trei ori pe zi la antrenamente, dupa care ma intorceam acasa, unde citeam – fiindca aveam un televizor rablamentat care nu prindea decat vreo cateva posturi poloneze – spalam de mana, mormane peste mormane de haine (nu aveam masina de spalat), iar de la atatea antrenamente, se strangeau saci de rufe murdare”, povesteste Mihai Petre, care considera ca datoreaza foarte mult parintilor, principalii sustinatori financiari in acea perioada: “Dar cum din dragoste nu se poate trai, dupa un an in care nici unul dintre noi nu producea nici macar 10 euro pe luna si toti banii ne veneau, exclusiv, de la parinti, ne-am spus c-ar trebui sa facem si noi ceva, ca sa ne acoperim, macar partial, costurile. Eu imi deschisesem deja, din 2001, clubul de dans de la Bucuresti, asa ca ne-am gandit sa venim in Romania si sa muncim aici. Si asa am facut!”.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Mihai Petre, detalii dramatice despre inceputul relatiei cu Elwira

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Media şi noutăţi :: Ştiri din întreaga lume-