Gică POPESCU, gest INCREDIBIL din ÎNCHISOARE Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

  • Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaIndexRegulamentCont PremiumUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

    Distribuiţi
     

     Gică POPESCU, gest INCREDIBIL din ÎNCHISOARE

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Gică POPESCU, gest INCREDIBIL din ÎNCHISOARE Empty
    MesajSubiect: Gică POPESCU, gest INCREDIBIL din ÎNCHISOARE   
    Gică POPESCU, gest INCREDIBIL din ÎNCHISOARE EmptyMar 11 Mar 2014, 17:01

    Gică Popescu transmite primul mesaj din închisoare, după ce a fost încarcerat în urma condamnării din Dosarul Transferurilor.

    Fostul internaţional Gică Popescu spune că nu vrea să fie graţiat, în ciuda curentului în favoarea sa creat în întreaga ţară. Fostul căpitan al primei reprezentative va da publicităţii o scrisoare deschisă prin intermediul căreia vrea să spună tuturor că nu vrea să fie graţiat, ci vrea să-şi execute pedeapsa.

    Gică Popescu a fost condamnat la trei ani şi o lună de detenţie pentru evaziune fiscală în Dosarul Transferurilor, alături de alţi şapte oameni de fotbal, printre care Cristi Borcea şi Giovani Becali (câte 6 ani şi patru luni), Mihai Stoica (3 ani şi şase luni), Jean Pădureanu (3 ani şi patru luni), George Copos (3 ani şi 8 luni), Victor Becali (4 ani şi 8 luni) şi Gigi Neţoiu (3 ani şi 4 luni).

    Gică Popescu, împreună cu avocaţii şi familia, vrea să liniştească apele. “Nu am nevoie de aşa ceva în momentul ăsta. Am primit o pedeapsă, o voi ispăşi, respect legea şi nu mă gîndesc acum la aşa ceva“, este mesajul pe care Popescu ar vrea să-l transmită, potrivit gsp.ro.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Gică POPESCU, gest INCREDIBIL din ÎNCHISOARE

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Media şi noutăţi :: Ştiri din întreaga lume-