• Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaAcasa  IndexIndex  Regulament  Cont Premium  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

    Distribuiţi
     

     Victor explica de ce s-a intalnit aseara cu Bianca!

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Victor explica de ce s-a intalnit aseara cu Bianca! Empty
    MesajSubiect: Victor explica de ce s-a intalnit aseara cu Bianca!   
    Victor explica de ce s-a intalnit aseara cu Bianca! I_icon_minitimeSam 15 Mar 2014, 14:48

    Victor Slav a explicat in emisiunea lui Maruta de ce s-a intalnit aseara cu Bianca Dragusanu, desi in urma cu cateva zile au divortat.

    El a dezvaluit ca inainte de a merge la film, au fost la masa, la restaurant.

    “Nu ne-am intalnit pe ascuns. Inainte de film am fost la restaurant, ne-am intalnit cu niste prieteni pentru ca avem niste probleme de rezolvat, avem un business, ea este angajata in firma mea. A trebuit sa ne intalnim si va fi nevoie sa ne mai intalnim. Eu nu am de ce sa ma feresc! Prietenul meu si Bianca voiau sa mergem la un film, asa ca am mers impreuna apoi la cinema“, a explicat Victor Slav.

    El a spus si de ce se poarta atat de frumos cu fosta lui sotie. “Nu exista niciun semn al superioritatii mai bun decat bunatatea”, a mai declarat Slav.

    “Ieri am discutat daca vom mai face sau nu afacerea asta impreuna. Inca nu am decis, vom discuta despre acest subiect”, a mai spus el.

    Victor a explicat ca inca nu a trecut peste sentimentele pentru Bianca. “Iubirea nu a disparut”, a precizat vedeta de televiziune.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Victor explica de ce s-a intalnit aseara cu Bianca!

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Media şi noutăţi :: Ştiri din întreaga lume-