• Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaAcasa  IndexIndex  Regulament  Cont Premium  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

    Distribuiţi
     

     Prima imagine cu fraţii lui Paul Walker de la filmările lui Fast and Furious 7

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Prima imagine cu fraţii lui Paul Walker de la filmările lui Fast and Furious 7 Empty
    MesajSubiect: Prima imagine cu fraţii lui Paul Walker de la filmările lui Fast and Furious 7   
    Prima imagine cu fraţii lui Paul Walker de la filmările lui Fast and Furious 7 I_icon_minitimeMar 22 Apr 2014, 16:08

    Prima imagine cu fraţii lui Paul Walker de la filmările lui Fast and Furious 7 882377l_640x400_b_ce32d7a8

    Fotografia a fost postată de actorul Vin Diesel pe pagina sa de Facebook
    Vin Diesel a oferit publicului pe pagina sa de Facebook prima imagine de la filmările lui pentru Fast and Furious 7, în care apar Caleb şi Cody, fraţii lui Paul Walker aduşi să ajute la finalizarea unor scene necesare pentru a completa acţiunea filmului. Potrivit unei declaraţii oferite anterior de către studiourile Universal, ei îl vor înlocui pe regretatul actor în scenele de distanţă, prim-planul fiind asigurat cu ajutorul programelor de grafică computerizată.

    Iată şi ce a povestit Diesel despre fostul său prieten şi partener de platou: ,,Când am auzit vestea [morţii lui], am abandonat producţia, am luat un avion şi mi-am adus familia şi pe Michelle [Rodriguez] înapoi în L.A.”, a notat actorul alături de fotografia publicată. ,,Am mers direct la casa părinţilor lui. Tatăl său mi-a zis ‘Paul te-a iubit, Vin’. Eu am replicat, stângaci şi un pic nevros ‘Ei, haideţi, chiar aşa…”. Însă el mi-a spus ‘nu trebuie să te înţelegi perfect cu cineva pentru a-l iubi’. Cât de adevărat.”

    ,,După ce am petrecut ceva vreme alături de fraţii lui Paul, trebuie să le spun părinţilor: ‘aţi crescut nişte băieţi grozavi’.” Lansarea lui Fast and Furious va avea loc pe 10 aprilie 2015.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Prima imagine cu fraţii lui Paul Walker de la filmările lui Fast and Furious 7

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Cinema :: Noutăţi şi discuţii-