• Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaAcasa  IndexIndex  Regulament  Cont Premium  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

    Distribuiţi
     

     Cum a reacționat Angelina Jolie după ce s-a văzut în primul său film

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Cum a reacționat Angelina Jolie după ce s-a văzut în primul său film Empty
    MesajSubiect: Cum a reacționat Angelina Jolie după ce s-a văzut în primul său film   
    Cum a reacționat Angelina Jolie după ce s-a văzut în primul său film I_icon_minitimeMar 10 Iun 2014, 03:58

    Celebra actriță s-a declarat jenată de prima sa experiență cinematografică
    Angelina Jolie a admis că i s-a făcut rău după ce și-a văzut prima interpretare cinematografică, cea din filmul anului 1993, Cyborg 2 – film lansat direct pe casetă video – unde juca rolul unui robot asasin, incapabil de emoții umane. Vizionarea a tulburat-o într-atât, încât i-a venit să vomite, a mărturisit starul într-un interviu acordat Buzzfeed.com.

    „Oh, chiar am vomitat. Da. Am văzut filmul și mi-a venit să vomit. Pur și simplu mi s-a făcut rău… Dar aveam doar 17 ani și cred că mi-am imaginat că fac un film adevărat, ceea ce e ciudat, pentru că există în film o scenă în care sunt decapitată și încă vorbesc…”

    „Dar, da, am văzut filmul și mi s-a făcut rău de-a binelea. Îmi amintesc că fratele meu, Jamie, m-a luat în brațe și mi-a spus: ,O să fie bine’.”

    Jolie a declarat recent că se pregătește să renunțe treptat la actorie pentru a se dedica regiei și muncii sale de ambasador al Națiunilor Unite. Urmează însă să mai apară în câteva filme, unul dintre el fiind o biografie a legendarei regine a Egiptului, Cleopatra.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Cum a reacționat Angelina Jolie după ce s-a văzut în primul său film

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Cinema :: Noutăţi şi discuţii-