• Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaAcasa  IndexIndex  Regulament  Cont Premium  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

    Distribuiţi
     

     Wolverine, unul dintre Răzbunători?

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Wolverine, unul dintre Răzbunători? Empty
    MesajSubiect: Wolverine, unul dintre Răzbunători?   
    Wolverine, unul dintre Răzbunători? I_icon_minitimeMar 10 Iun 2014, 04:04

    Hugh Jackman este de părere că personajul său s-ar integra perfect în echipă.

    În cadrul unui interviu de promovare a lui X-Men: Days of Future Past, Hugh Jackman a vorbit despre celelalte personaje Marvel, respectiv cele din echipa The Avengers. Actorul și-a exprimat dorința de a-l vedea și pe Wolverine alături de Răzbunători.

    ,,Mi-ar plăcea foarte mult ca el [Wolverine] să facă parte din echipa The Avengers. Pentru că există o serie de disfuncționalități în cadrul acesteia și cred că Wolverine ar fi perfect pentru a le îndrepta. I-ar plăcea să fie implicat”, a explicat actorul.

    Referitor la personajul cu care i-ar plăcea să se lupte, Jackman a spus: ,,Fără îndoială că i-ar plăcea să îl provoace pe Hulk la un moment dat. Aceste personaje dure, pline de furie trebuie să se confrunte până la urmă. Ar fi de-a dreptul distractiv. Nu știu cât de distractiv ar fi însă la filmări, mai ales pentru că îmi imaginez că nu voi ieși prea bine la final. Dar, hei, Wolverine se poate vindeca”.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Wolverine, unul dintre Răzbunători?

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Cinema :: Noutăţi şi discuţii-