Ryan Gosling și Rachel McAdams nu se puteau suferi în timpul filmărilor lui The Notebook Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

  • Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaIndexRegulamentCont PremiumUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

    Distribuiţi
     

     Ryan Gosling și Rachel McAdams nu se puteau suferi în timpul filmărilor lui The Notebook

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Ryan Gosling și Rachel McAdams nu se puteau suferi în timpul filmărilor lui The Notebook Empty
    MesajSubiect: Ryan Gosling și Rachel McAdams nu se puteau suferi în timpul filmărilor lui The Notebook   
    Ryan Gosling și Rachel McAdams nu se puteau suferi în timpul filmărilor lui The Notebook EmptySam 05 Iul 2014, 13:22

    Ulterior, cei doi actori au devenit un cuplu și în viața reală
    The Notebook este una dintre cele mai reușite adaptări cinematografice ale unei poveşti de dragoste, însă în ciuda pasiunii redate pe marele ecran de către cei doi protagoniști, Ryan Gosling și Rachel McAdams, relația acestora de pe platoul de filmare a fost una total opusă.

    Într-un interviu acordat postului TV VH1, regizorul peliculei, Nick Cassavetes, a vorbit despre relația tensionată dintre cei doi. ,,Nu puteau să se suporte nici măcar o zi la filmări”, a spus acesta. Cassavetes a mai povestit cum Gosling a întrerupt o scenă importantă pentru a-i solicita înlocuirea lui McAdams cu o altă actriță. Ulterior, regizorul i-a pus pe amândoi față în față, pentru a-și rezolva problemele. După o serie de urlete și țipete, au revenit pe platoul de filmare și au terminat scena.

    După filmările lui The Notebook, McAdams și Gosling și-au lăsat deoparte divergențele și chiar au început o relație ce a durat doi ani. ,,Parcă scoteam fiecare tot ce era mai rău din celălalt. A fost o experiență ciudată, să filmezi o poveste de dragoste și să nu te înțelegi sub nicio formă cu partenerul de lucru. Nu știu ce s-a întâmplat… Doi ani mai târziu am văzut-o în New York și am început să ne gândim că poate ne-am judecat greșit unul pe celălalt”, declara Gosling în 2007.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Ryan Gosling și Rachel McAdams nu se puteau suferi în timpul filmărilor lui The Notebook

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Cinema :: Noutăţi şi discuţii-