• Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaAcasa  IndexIndex  Regulament  Cont Premium  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

    Distribuiţi
     

     Zoe Saldana, împotriva dietelor extreme

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Zoe Saldana, împotriva dietelor extreme Empty
    MesajSubiect: Zoe Saldana, împotriva dietelor extreme   
    Zoe Saldana, împotriva dietelor extreme I_icon_minitimeJoi 10 Iul 2014, 01:08

    ,,Nu îmi place să-mi chinui corpul”, a declarat starul lui Avatar într-un recent interviu
    Cu o siluetă perfectă și un aer exotic, cuceritor, Zoe Saldana este una din actrițele de succes de la Hollywood. Starul lui Avatar, Star Trek și al viitorului Guardians of the Galaxy, este însă și una dintre puținele actrițe care nu au fost nevoite vreodată să lupte cu kilogramele în plus, însă după cum a declarat aceasta site-ului DigitalSpy.com, nici nu dorește vreodată să facă acest lucru și este hotărâtă să păstreze cu orice preț echilibrul natural al corpului său.

    ,,Nu-mi place să-mi chinui corpul așa”, a spus Saldana, referindu-s e la modul în care colegul său de platou din Guardians of the Galaxy, Chris Pratt, a pierdut mai bine de 27 de kilograme pentru a arăta bine în rolul lui Star-Lord.

    ,,Cred că este grozav când actorii reușesc așa ceva, însă eu nu pot face genul asta de eforturi: să mă abțin de la mâncare sau să mănânc prea mult. Mai degrabă m-aș împușca în picior”, a explicat actrița.

    ,,Asta nu invalidează ceea ce a făcut Chris; el a trecut printr-o transformare și pe plan spiritual, iar acum arată fantastic. Chiar admir actori precum Christian Bale și Jared Leto care jonglează așa cu kilogramele, dar ei au această abilitate, iar după ce termină cu filmul revin la înfățișarea lor anterioară. Dar nu cred că acest lucru mi se poate întâmpla mie. În plus, îmi place prea mult fast-food-ul!”, a mai spus Saldana.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Zoe Saldana, împotriva dietelor extreme

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Cinema :: Noutăţi şi discuţii-