• Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaAcasa  IndexIndex  Regulament  Cont Premium  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

    Distribuiţi
     

     Vom vedea un alt Captain America?

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Vom vedea un alt Captain America? Empty
    MesajSubiect: Vom vedea un alt Captain America?   
    Vom vedea un alt Captain America? I_icon_minitimeMier 06 Aug 2014, 10:09

    Studiourile Marvel au în plan înlocuirea lui Chris Evans cu unul din interpreţii lui Bucky Barnes ori Sam Wilson (Falcon)
    Într-un interviu acordat comicbook.com, interpretul lui Falcon din Captain America: The Winter Soldier, Anthony Mackie, a dat unele indicii despre planurile Marvel rezervate noilor aparţii pe marele ecran ale lui Captain America.

    Site-urile de profil au vehiculat zvonul potrivit căruia protagonistul lui Căpitanul America, Chris Evans, va pasa ştafeta – la un moment dat după Captain America 3 - fie lui Bucky Barnes (jucat de Sebastian Stan), fie lui Sam Wilson, supranumit Falcon (jucat de Anthony Mackie). Potrivit declaraţiilor lui Mackie, se pare că cei de la Marvel înclină spre Bucky Barnes.

    Întrebat dacă îşi doreşte el partitura îndrăgitului supererou, Mackie a spus: „Nu ştiu ce să zic. Adică, sigur, gândul mă entuziasmează. Dar cred că este totuşi natural ca astfel de schimbări să apară în filme, însă este un proces îndelungat, caci povestea trebuie să avanseze destul de mult până la asta”.

    „Mi-ar plăcea să îl văd pe Sebastian Stan în rolul lui Captain America. Cred că Sebastian este un actor foarte bun. Dar îmi place foarte mult şi de Chris Evans în această partitură, aşa că, după mine, studiourile pot lua orice direcţie doresc. Eu mă bucur de rolul meu alături de Căpitan. Nu mă grăbesc să îi iau locul”, a mai explicat actorul.

    În benzile desenate, Bucky a preluat costumul lui Captain America atunci când Steve Rogers a fost crezut mort, în vreme ce primul număr din All-New Captain America, a cărui lansare va avea loc în luna noiembrie, îl va avea ca nou protector al Americii pe Falcon.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Vom vedea un alt Captain America?

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Cinema :: Noutăţi şi discuţii-