• Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaAcasa  IndexIndex  Regulament  Cont Premium  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

    Distribuiţi
     

     Reactia lui Galca dupa ce Keseru i-a doborat recordul de acum 20 de ani

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Reactia lui Galca dupa ce Keseru i-a doborat recordul de acum 20 de ani Empty
    MesajSubiect: Reactia lui Galca dupa ce Keseru i-a doborat recordul de acum 20 de ani   
    Reactia lui Galca dupa ce Keseru i-a doborat recordul de acum 20 de ani I_icon_minitimeSam 16 Aug 2014, 10:47

    Steaua 6-0 Pandurii | Keseru a dat toate golurile meciului, la 20 de ani de cand Galca a dat 5 goluri in Steaua 5-0 FC Brasov.

    Despre evolutia lui Keseru: "Cel mai important e ca am castigat, sa dea Dumnezeu ca pe viitor sa dea si mai multe goluri, indiferent de jucator. E important pentru increderea lui, el a realizat tot jocul echipei. Avem multe competitii, campionatul e lung, avem nevoie de jucatori."

    Despre noile achizitii: "Breeveld si Luchin au jucat foarte bine, s-au integrat in echipa, sper sa joace la fel de bine. E foarte important ca marti sa avem acea constanta in joc pe care am avut-o si azi. E foarte important sa nu primim gol. Am avut o prestatie foarte buna, sper ca suporterii Stelei sa vina cat mai multi, avem nevoie de ei mai ales dupa acest rezultat."

    Despre transferul lui Bokila: "Bokila este o solutie pentru Steaua, Grozav si Piovaccari nu sunt solutii pentru noi. Avem nevoie de Bokila, avem nevoie de el si de calitatile lui, s-ar integra foarte bine.", a spus Galca la LookTV dupa meci.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Reactia lui Galca dupa ce Keseru i-a doborat recordul de acum 20 de ani

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Media şi noutăţi :: Sport-