Jackie Chan, despre implicarea în The Expendables 4 şi Rush Hour 4 Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

  • Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaIndexRegulamentCont PremiumUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

    Distribuiţi
     

     Jackie Chan, despre implicarea în The Expendables 4 şi Rush Hour 4

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Jackie Chan, despre implicarea în The Expendables 4 şi Rush Hour 4 Empty
    MesajSubiect: Jackie Chan, despre implicarea în The Expendables 4 şi Rush Hour 4   
    Jackie Chan, despre implicarea în The Expendables 4 şi Rush Hour 4 EmptyVin 22 Aug 2014, 01:09

    Actorul este dorit în aceste continuări, însă va accepta partiturile doar în anumite condiţii
    Într-un interviu recent acordat celor de la DenofGeek.com, Jackie Chan a vorbit despre oferta de a face parte din distribuţia lui The Expendables 4, dar şi despre o posibilă revenire într-o continuare a lui Rush Hour. Actorul a explicat de ce nu este prea entuziasmat de niciuna dintre propuneri.

    „Sly mă vrea în The Expendables 4. Am zis bine, deocamdată. Pentru că m-a mai abordat şi înainte să facă părţile a doua şi a treia, însă am refuzat. De fapt, nu am refuzat în mod direct. Am zis ‘Sly, nu putem să facem filmul doar eu şi cu tine? Fără o grămadă de alţi oameni, iar eu să apar doar cinci minute?,”, a spus Chan.

    „Aşa că, dacă e să fac The Expendables 4, vreau să fiu doar eu şi cu el… Atunci ar putea fi interesant. Altfel, publicul o să fie dezamăgit”, a mai explicat starul.

    Cât despre Rush Hour 4 – proiect aflat acum în vizorul producătorilor – Chan a menţionat: „În ultima vreme, sunt solicitat pentru a-mi relua partitura din Rush Hour. Am spus ‘Nu, arătaţi-mi mai întâi scenariul. Nu eu am nevoie de Rush Hour 4. Voi aveţi nevoie. Aşa că vreau să văd scenariul’. Nu vreau să fac o prostie de film doar pentru că aşa vor ei”, a mai explicat starul.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Jackie Chan, despre implicarea în The Expendables 4 şi Rush Hour 4

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Cinema :: Noutăţi şi discuţii-