Primele reactii ale lui Mayweather si Pacquiao dupa meci. Manny spune ca a crezut ca va castiga. Floyd: "Am fost mai bun" Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

  • Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaIndexRegulamentCont PremiumUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

    Distribuiţi
     

     Primele reactii ale lui Mayweather si Pacquiao dupa meci. Manny spune ca a crezut ca va castiga. Floyd: "Am fost mai bun"

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Primele reactii ale lui Mayweather si Pacquiao dupa meci. Manny spune ca a crezut ca va castiga. Floyd: "Am fost mai bun" Empty
    MesajSubiect: Primele reactii ale lui Mayweather si Pacquiao dupa meci. Manny spune ca a crezut ca va castiga. Floyd: "Am fost mai bun"   
    Primele reactii ale lui Mayweather si Pacquiao dupa meci. Manny spune ca a crezut ca va castiga. Floyd: "Am fost mai bun" EmptyDum 03 Mai 2015, 11:32

    Floyd Mayweather si Manny Pacquiao au acordat primele declaratii dupa meciul spectaculos sustinut duminica la Las Vegas, in urma caruia americanul a fost desemnat castigator.

    Daca in ochii arbitrilor, Mayweather a fost cel mai puternic din ring, Manny spune ca la finalul partidei el a crezut ca a castigat pentru ca "l-a ranit pe Floyd de cateva ori". De asemenea, filipinezul a spus ca infrangerea nu-l supara pentru ca a facut un meci bun si a dat tot ce a putut, relateaza bleacherreport.com.

    Antrenorul lui Pacquiao, Freddie Roach, a dezvaluit ca acesta a avut unele probleme cu umarul drept, lucru care i-a ingreunat loviturile, fapt confirmat si de sportiv, care spune ca ar fi putut castiga mai multe runde daca nu ar fi avut durerea.

    Oficialii Nevada State Athletic Commission au sustinut ca au aflat de accidentarea filipinezului cu 90 de minute inainte de meci.
    In ceea ce-l priveste pe adversarul acestuia, Roach a spus ca "Floyd alearga foarte bine. El considera ca Manny ar fi trebuie sa castige multe runde, intrucat americanul a tot fugit prin ring.

    Avand spirit de fairplayer, Manny Pacquaio a recunoscut totusi victoria lui Mayweather, afirmand despre el ca este un bun boxeur.

    Intrebat de jurnalisti cum comenteaza problemele lui Manny cu umarul, Floyd Mayweather a spus ca si el a fost ranit. "Am avut probleme cu mana si bratul, dar intotdeauna gasesc o cale", a afirmat sportivul american.

    "Pacquiao este totusi un campion, are multe de aratat, dar eu am fost luptatorul mai bun in aceasta seara", a mai spus Floys Mayweather.

    Mayweather a castigat meciul secolelor dupa ce un arbitru a punctat 118 - 110, ceilalti doi 116 - 112, pentru american.



    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Primele reactii ale lui Mayweather si Pacquiao dupa meci. Manny spune ca a crezut ca va castiga. Floyd: "Am fost mai bun"

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Media şi noutăţi :: Sport-